Jak uniknąć blokady odchudzania kiedy przestrzegasz diety

Oto 6 kroków, dzięki którym można zapobiec organizmowi wchodzić w tryb gromadzenia i zatrzymania utraty wagi.

1) Pierwszą rzeczą którą trzeba zrobić jest określenie swoich wymagań, minimalne dzienne spożycie kalorii i nigdy nie spadaj poniżej.

Gdy przestrzegasz diety ważne jest, aby określić minimalne wymogi kaloryczne (podstawowe) i nigdy nie spadnie poniżej. NIGDY. Zbyt często obserwuje się diety gdzie poziom kalorii jest zbyt duży, zbyt niski, nawet znacznie poniżej podstawowej przemiany materii.

Powoduje to tryb akumulacji, tak jak imiona po francusku.

Aby mieć pewność, i nie wpaść w tryb akumulacji musisz być w stanie określić minimalną ilość kalorii, które można spożyć, nie powodując spowolnienia metabolizmu, a więc uznać to za limit, poniżej którego nie schodzą.

2) tworzenie deficytu kalorycznego.

Aby stracić tłuszcz na pewno trzeba stworzyć mały deficyt kaloryczny. Ale właściwe podejście to zmniejszyć nieco spożycie kalorii wykorzystując sygnał metaboliczny, niektóre pokarmy są wysyłane do mózgu, aby umożliwić organizmowi spalać tłuszcz.

Najczęstszymi wytycznymi jest zmniejszenie spożycia kalorii o 500-1000 kalorii dziennie niż twój poziom kalorii utrzymania. 500 kalorii deficytu dziennie oznacza stworzenie tygodniowego deficyt 3500 kalorii, co stanowi ilość kalorii zawartych w około jednym funcie tłuszczu.

rózne imiona po francusku

Więc teoretycznie byłaby to strata około pół funta tłuszczu tygodniowo. Z deficytem 1000 kalorii na dzień powinien raczej stracić około 1 kg tygodniowo.

W rzeczywistości, utrata tkanki tłuszczowej nie wynika dokładnie z tej zasady i sugeruje, aby zmniejszyć spożycie kalorii o 500-750 kalorii na dzień, w porównaniu do poziomu utrzymania. Resztę można osiągnąć odrobiną aktywności fizycznej. Dzięki tej strategii można uzyskać maksymalne rezultaty w utracie tkanki tłuszczowej.

W mojej pracy, jednak wolę używać metody procentu, który w moim doświadczeniu jest bardziej prawidłowy i bezpieczny. Pozwala mi lepiej dostosować deficyt, unikając ryzyka nadmiernego zmniejszenia spożycia kalorii i kończy się w trybie akumulacji.

Aby rozpocząć należy zmniejszyć o 15-20% spożycia kalorii. To jest sprawiedliwe, deficyt kalorii pozwala spalić tłuszcz i zachować beztłuszczową masę ciała (patrz punkt 3).

Jeżeli zostanie wciśnięty powyżej 20% może spowodować utratę mięśni i spowolnienie metabolizmu. Tak duży deficyt jest właściwy i mądrze wykorzystuje strategie cykli, czyli zwiększa spożycie kalorii w regularnych odstępach czasu, aby oszukać ciało.

 Zasadniczo należy zawsze zaczynać  od małego deficytu i zmniejszenia ilości kalorii w sposób stopniowy, aż do maksymalnego deficytu, zamiast robić to w jednym kroku. 

Widzieliśmy, że diety które tworzą duży deficyt kalorii przyczyniają się do utraty mięśni i wywołują tryb akumulacji. Więc lepiej spalić minimum kalorii podczas ćwiczeń, a nie nadmiernie ograniczyć kalorie poprzez żywność. Różne wymyślone imiona po francusku mogą być dobrą wyliczanką dla osoby, która nie chce podjadać a musi zająć czymś swoje myśli.

Paradoksalnie, najlepsze podejście do utraty tłuszczu jest jeść więcej, w pewnych porach dnia, co pozwala organizmowi produkować tyle leptyny (co sygnalizuje organizmowi przyspieszyć metabolizm) poprzez dobór odpowiednich pokarmów i zrobić minimum wysiłku ( tlenowych i beztlenowych), która pozwala nam spalić nadmiar tłuszczu bez spowalniania metabolizmu. dieta-i-odchudzanie

 Tutaj zalety tego wzoru:

– Przyspiesza przemianę materii

– Tworzy deficyt kaloryczny bez wyzwalania trybu akumulacji

– Jest to zdrowy nawyk, a następstwo surowej diety o niskiej zawartości tłuszczu  może być szkodliwe i sprawia, że można odzyskać wagę.

– Podnosi ciężar, lub zrobić sprawozdania z ćwiczeń aerobowych organizmu do utrzymania masy mięśniowej i nie wypalić go na energię .

– Zwiększa aktywność enzymów, hormonów stymulujących spalanie tłuszczu

– Zwiększa wrażliwość komórek na insulinę tak , że węglowodany są spalane na energię i przechowywane jako glikogen, a nie tkanka tłuszczowa.

 

3 ) Aby zbudować i utrzymać mięśnie.

Od mięśni tkanki aktywnej metabolicznie, która pomaga spalić kalorie , nawet w spoczynku, podczas snu lub podczas oglądania telewizji, ważne jest, aby zbudować i  ją utrzymać przekształcić w maszynę do spalania tłuszczu.

Więcej mięśni = więcej spalonych kalorii . 

4 ) Jedz częściej i nigdy nie opuszczaj posiłków.

posilek-dla-osob-na-diecie Ciało interpretuje pominięte posiłki jako stan niedożywienia, a więc ma tendencję do spowolnienia metabolizmu i magazynowania zapasów tłuszczu. Aby tego uniknąć trzeba by było poprawne jeść co trzy godziny, nawet małe przekąski. Imiona po francusku mogą być nazwą dla naszej ulubionej przekąski, brzmią świetnie. W ten sposób można się przyzwyczaić do jedzenia więcej niż kiedykolwiek robiłeś, unikanie trybu głodu i akumulacji. Ponadto, jeżeli jednostka nie otrzyma pokarmu przez ponad 3 godziny, lub 3 i pół godziny, zaczyna to wpływać na masę mięśni. Ten sygnał „kanibalizm” jest przez częste przekąski.

5) Nigdy nie pozostawaj w deficycie kalorii zbyt długo.

Gdy pomimo znacznego deficytu kalorii nie jest już obserwowana utrata masy ciała, ponieważ osiągnęła zastój, na ogół tendencja do wzrostu deficytu, nawet przy obniżeniu dziennych kalorii.

Chociaż czasami może działać rozbijając zastój, częściej powoduje dalszy „impigrimento” metabolizmu. Najlepiej byłoby, zwiększać kalorie przez kilka dni lub nawet kilka tygodni.

Mechanizmy regulacji masy ciała działają zmniejszając wydatek energii w obecności deficytu kalorii lub zwiększając je w przypadku kalorii nadmiaru (oczywiście trzeba działać w najlepszym okresie dnia, tylko w tym przypadku, zwiększa się tempo przemiany materii). Czasowe zwiększenie kalorii po osiągnięciu zastoju da „attuators” ciało, które nie jest już w stanie niedożywienia i może wznowić spalanie kalorie. Jest to strategia cykli, z której czasem korzystają  moi pacjenci w konkretnych przypadkach. Większa redukcja kalorii potwierdzona i okazuje się być ważne, aby okresowo co drugi dzień było „hiper i hipo kaloryczny”. Oczywiście wszystko będzie oceniana indywidualnie dla każdego przypadku na podstawie uzyskanych wyników.

 6 ) Schudnąć powoli. Działać cel jeden funt na 1 funt tygodniowo, imiona po francusku są piękne.

Nie daj się wciągnąć w pośpiech. Najlepszym sposobem, aby stracić tłuszcz na stałe, bez utraty mięśni, to schudnąć powoli, unikając ostrych cięć kalorii.

Celem jest maksymalnie 1 funt na tydzień. Jest to rozpoznawane jako wytyczne standard dla bezpiecznego odchudzania.

Gdy tracisz więcej niż 1 kg prawie zawsze jest to również utrata mięśni, chyba że istnieje ogromna ilość masy, aby ją stracić. Ale dla większości ludzi, tracąc więcej niż 1 kg na tydzień oznacza, że należy jeść więcej (ponieważ traci się mięśnie), zamiast jeść mniej.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *